lubadus

sirvisin raamatut “elu algab täna”, mille on kirjutanud sass henno ja pidasin vajalikuks mulle meelepärased kohad üles kirjutada 🙂

* Minu kallis Musi on kakskümmend üks aastat vana. See on kõige parem vanus, mis naisele üldse osaks võib saada. See on nagu blackjack’i võit. See on füüsilise täiuslikkuse ja vaimse küpsemise vanus. Muidugi on ka erandeid, kuid siiski on kakskümmend üks optimaalne. Vanad naised on koledad ja noored on lollid.

*Aga eks me mingis mõttes ole kõik ühed laipade poolfabrikaadid. Elu kujundab meist pikapeale lõpptoote. Kõik mis sinu ümber on, sureb. Ja samuti kõik, mis on sinu sees.

*Ma ei taha midagi muud kui rahu ja vaikust ja uut, ilusat algust. Ma tõesti ei taha midagi muud, kui olla uuesti inimene koos tervikliku mineviku, oleviku ning lootustandva tulevikuga. Ma ei taha midagi peale selle väikese ja õnneliku elu, mille keskpunktiks oleks kodune ja kaitsev soojus.

*Head asjad ei saa lihtsalt igavesti kesta.

*Nende arusaam võrdõiguslikkusest on sama kitsarinnaline ja lühinägelik kui kunagistel kommunistidelgi.

*Ma tunnen ennast uuesti sündinuna. Ülestõusnuna. Kõrgemal igapäevasest rutiinist. Kui Jeesus Kristus tundis end samuti, olid need eelnenud kolm päeva ristil seda kindlasti väärt.

*Armumise viga on see, et skeptilised mõtted hävitatakse eos. Kõik on ilus ja ideaalne. Te teate seda tunnet ju. Inglastel on selle kohta väga hea väljend. Fall in love. See töötabki nii. Sa kukud kuhugi ajatusse, mõõtmeteta ruumi, millel on kõigi sinu tajude üle täielik võim. See mõjub nagu mõni 21.sajandi supernarkootikum. See on süüdi selles, et sind tabab ajatajukaotus.

*Vabadus tuleb siis, kui kohustused on möödas. Võin öelda, et see on väga suur vale. See on täpselt sama vale nagu see, kui nad väidavad, et pole tugevamat jõudu kui armastuse jõud. Jama. Armastuse jõud ilmneb alles siis, kui armastust ei ole. Muidu on see pigem nõrkus.

*Kuigi tegelikult saab alati hullemini minna. Alati on see võimalus, et sa satud joomahulluses mingi taksojuhi vea tõttu kuhugi põrandaalusesse homobaari ja ärkad hommikul oma elu suurima pohmaka ja peahaavaga kinniseotult kuskil hotellitoas ja sulle on selga pandud kellegi laulatuskleit ja vannitoast astub välja tuntud vene ärimees ja keemimagnaat, trussikute väel, nuga käes, ja muheleb kiimaselt:”привет,снегурочка!”(Tere, lumivalguke)

*Elada koos inimesega, keda sa maailmas kõige rohkem armastad, on see, mille kohta öeldakse õnn – olukord, kus miski enam paremini olla ei saaks.

*Kõigist hommikutest jääb sulle meelde see, mis su elu kardinaalselt muudab.

*Jõuetu viha on see, mis tekib hetkedel, kui tähelepanu juhitakse sellele, kui haavatavad ja kaitsetud me tegelikult oleme.

*Tahad teada, kuidas kaks ilusat biseksuaalset naist 48 tunni jooksul voodisse saada, nii et sa selle eest midagi ei maksa ? Võta pudel viskit, tule minu juurde ja ma räägin. Fantaasiat peab olema. See on see, mis on põhiline. Ülejäänu tuleb iseenesest.

*Sellele võidakse küll viltu vaadata, aga elu peabki olema kiire, äkiline ja adrenaliinirohke nagu F1 parim aeg hedonismi ringrajal. Ja su oma naine peab olema nagu pit stop, kus sa kütust tangid ja kumme vahetad, et jälle uuele ringile asuda.

*Üldiselt on ennast netis reklaamivate naiste funktsionaalne tase väga madal, aga nagu igas valdkonnas, on ka siin omad pärlid. Unarusse jäetud rikaste äripeerude nukukesed, kes tahavad lihtsalt head seksi, verinoored teismelised, kelle hormoonid paaritumisvalmis isaseid otsivad, petetud tüdruksõbrad, kes läbi juhuseksi oma poiss-sõbrale kättemaksu otsivad. Need viimased on tõesti metsikud tüdrukud.Petetud naine on kõige raevukam naine.

*Elu on mäng. Seesama meelelahutuslik mäng lasteajakirjade tagakaantel, kus sa ühendad täppe, et saada kokku terviklik pilt. Kui sa midagi valesti teed, on su silme ees ainult mingi mittemidagiütlev sigrimigri.

*Naised on nagu autod: kujult erinevad, kuid tööpõhimõtted on üldjoontes sarnased. See käib vist tegelikult meie kõigi kohta.

*Sellele võidakse küll viltu vaadata, aga elu peabki olema kiire, äkiline ja adrenaliinirohke nagu F1 kiireim aeg hedonismi ringrajal. Ja su oma naine peab olema nagu pit stop , kus sa kütust tangid ja kumme vahetad, et jälle uuele ringile asuda.

*Tähtis on osata vaadata ja oluline on ka näha.

*Kõik, mis juhtuma hakkab, on tulevik. Kõik, mis möödas on, kirjutatakse minevikku. Kuid kõige selle vahepeal on ruum, kus me elame. See hetk. Ja seda alaväärtustatakse sageli.

LUBADUS TÄIDETUD !:)

Advertisements

3 kommentaari to “lubadus”

  1. After having a shooter7s out’, or drops, the dice move to another individual in the stand, and play begins
    once more.

  2. Just natuke aega tagasi lugesin seda raamatut.
    Ühe õhtuga läbi ja teisel õhtul uuesti.
    Igatahes arvan, et hea raamat 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: