emo

täna on jobu teisipäev. algul tuju hea ja nüüd pekkis. vässu on ka nii meeletupeal, et sure ära lihtsalt. phh, mai tea no. ei oska millestki kirjutada. koolist ehk ?

esimene/teine tund-matemaatika. tore. saime sõimata. “olete juba täiskasvanud inimesed. peaksite aru saama kui ühe korra keelatakse”. mhmh. tubli malle. tegime keerulisi ülesandeid, mis tegelikult olid väga lihtsad, aga lihtsad asjad ongi need kõige keerulisemad !!

kolmas tund-füüsika. füüsika on alati tore. rääkisime täna kõrgus/kaugus/teivashüppest. õpetaja kõrgushüpperekord on sama palju kui kaugushüpperekord – 95 cm ;). aus ülestunnistus.

neljas tund-karjääriõpetus. täna oli meil loen, või koolitutvustus, ei teagi kuidas võtta. pärnu kolledžit käidi tutvustamas :). äge oli.

viies tund-geograafia. geo nagu geo ikka. homseks tööks kordasime natuke. ei tea, ei saanud väga aru. mõtted mujal ?!?!. kuna homme töö, siis olin tubli ja tegin geo spikri ka valma :). olen tubli. vähemalt nii palju viitsisin teha.

kuues tund-eesti keel. ARGHHHHHHHHHHHHH. rummel, lase õhku end.”kindlasti osalete kogu klassiga kõnevõistlusel”. muidugi !!!! KOHE VÄ ?? nii närvi ajab. oleks tore kui ta ise ka aru saaks mida ta räägib:)

seitsmes tund-kehaline. käisime uiskamas. täna oli jää nii krobeline ja paha, et pmts ei saanudki uisutada. külm oli ka.

kaheksas/üheksas tund – joonestamine. tore oli:). tegime ellipseid ja ovaale. sain pmts kõigega hakkama. alguse asi, et eriti ei taju :D. aga küll ära harjun :). kõik on spr. närvirahustuseks super.

KOOL SAIGI LÄBI !! 🙂

koolis oli täna külm(vist). et pidin kahe pusaga ringi käima. tore tore. ma virisen jah palju. vahet pole. ma ei oska midagi rohkem kirjutada. tsau.

kool ruulib täiega. keegi jobupea lõhkus mu jope ära :s. edu edu.ee talle. tsauki. ma ei kirjuta rohkem.

liisu

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: