rõõõõõõõmurullllll

jah ma olen rõõmus. see on väga hea. mul on täna väga hea päev olnud. :):):).ma jagan oma head tuju kõigiga. kuna hommikust saadik on kõik hea olnud, siis ma ei oskagi midagi muud rääkida, kui seda mis koolis juhtus :D.

esimene/teine tund – eesti keel. me rääkisime täna don quijotest ja tema pöörastest tegudest. mõned jutustasid meile lugusid ja lõpuks tegime sada erinevat asja selle don quijotega. siis tuli shakespeare mängu. lugesime tema mingit näidendit v asja ja siis pidin mina vastama:D:D. jutustasin alguse ilusti ära, pärast ütlesin, et ma sellest kohast ei saanud aru ja lõpuks oli nii ja nii. ma tõesti ei saanud asjast aru:D:D. naljakas:D:d. aga jah. jutt ise oli hea. ja pmts. reedeks vaja läbi lugeda kullakallis hamlet. pean vist eraldi blogi selle kohta tegema, et kuidas mul see toimis siis. et kas läbi pisarate ja valu või läbi naeru. see selgub reede hommikul :D.

kolmas tund – füüsika. tunni algusest 15 minutit tegime rotograafia testi. avastasime, et böllist oli kasu ka ;). päris lihtne oli. okei, see selleks. esmaspäevased üritused saime ka kätte ;). SAIN KOLME MIIIIIIIIIINUSE !:) jah ma olen õnnelik. ma ei eita seda juba sellepärast, et kolm on ka hinne. minu jaoks lausa väga hea hinne, sest ma ei saanud vähemalt kahte ;). positiiiivne. siis rääkisime klassiruumi ruumaladest ja asjadest. ja seda, kuidas sõnu kirjutada vms :D. potenTsiaalne ja konTsentratsioon. mhm. jätke meelde !!

neljas/viies tund – keemia. HAAAHAAAA. seekord läks jälle kõik nii nagu ikka. kuna ma polnud geod õppinud, siis õppisin seda. kuna tuju oli hea, siis kuulasin muusikat:D. ma polnud täna ainus, kes kõike tegi keemia tunnis:D. tervel klassil oli midagi viga:D. nagu sipelgad püksis, hihih. okei:d. õpetaja sai kurjaks:D. vahet pole. homme on keemias töö. SUPER !!! väga positiiiiivne on see. teaks ma ka, millest jutt käib keemias oleks väga positiiivne.

kuna siin vahepeal oli pikk vahetund, siis tegime nalja ja läksime viiekesi vetsu:D massmahe. tegime party upi seal. pidin seda kirjutama, ET KÕIK IKKA TEAKSID:D:D:D aitäh pidulised !;)

kuues tund- geograafia. TÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ !!!! HAAHAA. ma ei osanud eriti. keerulised küsimused ja üldse, haige asi on see geograafia -.- (aasta tagasi oli lemmikaine !!!) täna jäi üks geograafia ära ka (H). jess jess jess. õpetajat polnud 🙂

seitsmes tund – kunstiajalugu. võtsime varakristliku kunsti ja uurisime basiilikaid. mhm. ma ei oska sellest tunnist midagi muud rohkem siia kirjutada.

kool sai läbi ja läksin linna vahetuspapusid otsima/ostma, sest vanad läksid katki 😥 RIP MU NUMMMID TENKARID !! :(:(. mu lemmikuimaid tenkarid. aga nüüd siis oman pedevärvi tenkareid:D ei, need pole lillad:D:D vaid vikerkaarevärvides :p. massmahe:D:D. aga olks. olen äge jaa ;D. tegelt on lood nii, et linnas nsm tühja passida on pääääris haige. mhmh. mõttetult igav.

nägin sõbereid ka :). armas. ma ei viitsi rohkem kirjutada;d.

a ja muideks. läksin täna koolijuurest sandri, tõnise ja taneliga koos linna. sander ütles mulle, et ma enne naiseks saaksin kui midagi rääkima hakkan. AITÄH !! teiega on tore 🙂

MAKARONID ON HEAD !!

liisu

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: