Tulevikuplaanid paigas ehk siis siht on silme ees !

mul on suurepärane sõbranna nimega Britta. ta on tõesti tore. ilus, pikkade jalgade, BLOND, kleenuke ja tark. kõike seda, mida mina ei suuda alati olla. ta oskab süüa teha ja viitsib koristada. me oleme peaaegu nagu öö ja päev, aga saame see-eest suurepäraselt hästi läbi. kuna me pole koos midagi ammu teinud, siis trippisime linnas ringi täna.

käisime poest läbi ja hetke ajevil tahtis britta arbuusi. no kui arbuus olemas, siis oleks vaja ju ka lusikaid või kahvleid, et seda millegagi süüa. no need ostsime ka:D. no kui söök oli, oli vaja ju ka juua. ostsime RC colat. JA MINEK !!! mitte et me poleks imelikud ega midagi muud, siis läksime me uueveski mäe peale vaadet nautima, üksteist nautima, arbuusi nautima ja sööma !! JAH, me sõime LINNAS ühe MÄE OTSAS ARBUUSI !! ja mis peamine. mitte lusikatega, vaid noa ja kahvliga. tõeliselt geniaalsed oleme. lollidest ja imelikest inimestest on küll asi kaugel.

milleks hakata minema kuskile sisse arbuusi sööma  ? oh eiii. väljas on ikka SADAKORDA parem. tõesti. ma armastan oma blondi arbuusisöödikut.

ja ega me vihmastki ilma jäänud. saime väga suure paduka kaela. ja kes ütles, et tüdrukud suhkrust on tehtud ? EI OLE !!! me istusime veel vähemalt 5 minutit mäe otsas, vihmavarju all ja sõime oma arbuusikest edasi.

lõpuks sai arbuus otsa ja pistsime jooksu. läksime kiiremas korras mul empsi juurde. võtsime jalanõud jalast ära ja tatsasime mööda linna paljajalu.

nii väikse lapse tunne tuli peale. nemad ju jooksevad paljajalu mööda porilompe ja tunnevad sellest ülimalt suurt rõõmu. ka meie tundsime seda. siiski ju ühed vähestest inimestest, kes vihmaga linnas ringi liikusid. ülejäänud olid suhkrust ja pugesid kuhugi varju. aga meie mitte !!!! (:

kuna mul mampsi juures on VÄGA PALJU MÖÖBLIT, siis hakkasime Brittaga MEIE ühise korteri jaoks mööblit valima. lõpuks jõudsime nii kaugele, et meil oli isegi korterimööbel valitud ja kõik vörvid ja särgidvärgid ka paigas. pmts terve elu paigas.

tulevikuteemadel on päris hea rääkida siis, kui need on paigas. sest siis on ju siht silme ees ja on EESMÄRK, mille nimel pingutada.

Brittast saab kunagi VÄGA HEA JA KORRALIK korterikaaslane (: olen selle üle päris u hke, et oman sellist sõbrannat, kes tahab minust vabal ajal ja südamest NORMAALSET inimest teha :D. või no ta vähemalt üritab ;D.

sa oled tõeliselt tore sõbranna. sa tead seda ise ka 😉

sina, mina ja meie!

liisu

Advertisements

2 kommentaari to “Tulevikuplaanid paigas ehk siis siht on silme ees !”

  1. Britta kohta pole mul kunagi midagi öelda olnud !
    Kulda vääärst inimene 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: