LIFE IS BACK !!! ehk arvuti sai korda

hahahaha nali naljaks ja **** kaljaks aga ma sain arvuti korda. õigemini ta käis paranduses ära. jälle raha läind ja pean tagasi maksma emmele. tore tore. olen võlgades :N samas on tore, et ei pidanud uut ekraani ostma arvutile 🙂 sellegi pärast tasuks õnnelik olla. ja eilne õhtu, mil arvutisse ei saanud venis kui näts ja lihtsalt tuli otsida endale tegevusi. ilmselgelt õppisin nii korralikult, et ise ka ei usuks ja veetsin aega miku seltsis.

tänane hommik algas seksika peavaluga ja veel “parema” koolipäevaga. lihtsalt mitte miski ei meeldinud ja ei saanud hakkama. ilmselgelt kuulus sinna alla ka keemia, mille ma tahaks maha lasta või lihtsalt ära minna sealt tunnist. ebareaalselt raske. ja füüsika samamoodi. pohlakas sai täna väga kurjaks mu pihta :(. nuuks nuuks.

täna mässan oma uurimustöö kallal JÄLLE, sest rummel hakkas jälle peale sokkima ja vinguma, et see ei sobi ja see ei sobi. mingu metsa. tõesõna. nädal aega tagasi kiitis taevani janüüd saadab pe**e- HEA TÖÖ !!!!!!!! tegelt mul on vähemalt õhtu sisustatud.

käisime täna marksiga linnas ka ja avastasime, et viljandis pole reaalselt MITTE MIDAGI. kahju tõesti, aga nii see on

JA MINGE KÕIK ALATES 16.00 VILJANDIS ISU TUPPA, SEST KÕIK SAIAKESED ON -50% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

liisu

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: