Preili õnnelik ! :)

ahoi ! olen täna erakordselt tubli olnud ja ma pean seda suureks imeks, sest viimasel ajal oli kombeks mul koolitöödest kõrvale hiilida ja kiusatustele järele anda. enam mitte ! viimased kaks kuud veel pingutamist ja need on tõesti viimased !! suvi on ju siiski ukse ees ja kui need 2 kuud pingutan, siis arvan, et on ülimalt hea tunne võtta suvi vastu teadmisega, et olen midagi terve kooliaasta jooksul korda saatnud.

kas ei tundu siis nii ?

tänase päeva naelaks on see, et ma aitasin katukesel teha referaadis viitamised ära teha. ja mul on hea meel, et ma sain sügisesest uurimistööaluste tunnist endale midagi kasulikku ka külge  😉

ja pane endale see kõrva taha praegu, sest mina avaldan arvamust: kas sa ise ka saad aru kui tropp sa oled ? kekutad ja kekutad, aga varem või hiljem tuleb niikuinii välja, et petukaup on see kõige parem kaup. reaalselt võid küll lahe olla, aga siiski siiski, ausus võidab niikuinii ! seega, mine arene !

igaljuhul olen ma praegu iseendaga väga rahul ja võin endale midagi head lubada nüüd küll ! näiteks kibuvitsateed ingveri ja sidruniga ! (:

liisu

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: