Kaua tehtud kaunikene ehk avastasin endas taas blogimiskire!

enne lugemist soovitan selle laulu tööle panna, et meeleolu tekitada. oeh, ma pole lihtsalt NII AMMU midagi siia kirjutanud,aga samas on vahepeal nii palju juhtunud. ma ei hakka oma minevikust rääkima, sest oluline on elada nii, et oskan elada olevikus, kuid samal ajal parandan minevikku ja suudan mõelda ka tulevikule. voilaa! stereotüüpide põhjal ütleksin praegu, et sellega saavad hakkama ainult naised, sest just nemad on võimelised mitu asja korraga tegema.
kusjuures, seda on tõestatud!!! kui ei eksi, oli see saates “mehed ja naised” ! uurige järele, kellel vähekengi huvi on.

aga info mõttes mainiksin siiski ära, et vahepeal lõpetasin gümnaasiumi.. JEEEE!! ja nüüd olen ametlikult üliõpilane Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemias. paljud on seda valikut maha teinud just seetõttu, et olen ise viljandist ja siis jäingi siia. heh, ma EI kahetse! siin on vägev! ausalt! olen endale saanud nii head kaaslased, kellega võiks lausa luurele minna:)

Pilt

ja siin nad ongi!!!!!!!!!!

tegelikult ma muud ei tahakski enam kirjutada, vaid lihtsalt seda, et olen tagasi!!! kas ma siis pole öelnud, et I’ll be back 😉

järgmise korrani

Teie liisu!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: