Elu on lihtsam, kui sa arvata oskad: võimatu tuleb lihtsalt heaks kiita, möödapääsmatuga hakkama saada ning väljakannatamatut taluda.

heippa jälle! olen jälle leidnud tee blogini ja arvan, et see on tänase päeva puhul lausa hädavajalik. nimelt käisin täna koos oma gümnaasiumi klassikaaslastega meie endises koolimajas, külastasime klassijuhatajat(kes kutsus meid suvepoole sauna!!!!) ja sõime pontsikubaaris kõtu ilusti täis. ilus lõunapool, kas pole?

arvan, et need paar tundi oma klassikaaslaste seltsis tuletasid meile kõigile meelde neid aegu, kui me iga päev olime ninapidi koos. gümnaasiumis käies kiitsin oma klassi maa ja taevani.. vahepeal see “armastus” lahtus, kuid nüüd leidsin taas, et tõesti, nad on kuradima head inimesed ikka!!!! tundsin kohe täitsa hubaselt ennast!

ja nüüd istun siin laua taga ja mõtlen, et peaks miskit veel täna tegema! ja üllatus, üllatus, ma teengi!! lähen ja olen taksojuht 😀 aga seegi asi, praegu aga puhkan natuke ja vaatan telksi, sest hommikupool on asjalik olnud ja tunnen, et tänane päev ON korda läinud!!

teen kalendrisse risti.

meeldejäävat eelviimast päeva siin maailmas(soovin seda neile, kes usuvad maailmalõppu).. ise olen kahe leeri vahel ja ei tea veel, mida oodata. hirm on sees, aga eks näis, mis homne päev toob!

elame üks päev korraga!!

teie liisu

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: