Elu on lihtsam, kui sa arvata oskad: võimatu tuleb lihtsalt heaks kiita, möödapääsmatuga hakkama saada ning väljakannatamatut taluda.

heippa jälle! olen jälle leidnud tee blogini ja arvan, et see on tänase päeva puhul lausa hädavajalik. nimelt käisin täna koos oma gümnaasiumi klassikaaslastega meie endises koolimajas, külastasime klassijuhatajat(kes kutsus meid suvepoole sauna!!!!) ja sõime pontsikubaaris kõtu ilusti täis. ilus lõunapool, kas pole?

arvan, et need paar tundi oma klassikaaslaste seltsis tuletasid meile kõigile meelde neid aegu, kui me iga päev olime ninapidi koos. gümnaasiumis käies kiitsin oma klassi maa ja taevani.. vahepeal see “armastus” lahtus, kuid nüüd leidsin taas, et tõesti, nad on kuradima head inimesed ikka!!!! tundsin kohe täitsa hubaselt ennast!

ja nüüd istun siin laua taga ja mõtlen, et peaks miskit veel täna tegema! ja üllatus, üllatus, ma teengi!! lähen ja olen taksojuht 😀 aga seegi asi, praegu aga puhkan natuke ja vaatan telksi, sest hommikupool on asjalik olnud ja tunnen, et tänane päev ON korda läinud!!

teen kalendrisse risti.

meeldejäävat eelviimast päeva siin maailmas(soovin seda neile, kes usuvad maailmalõppu).. ise olen kahe leeri vahel ja ei tea veel, mida oodata. hirm on sees, aga eks näis, mis homne päev toob!

elame üks päev korraga!!

teie liisu

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: